این مسیح علینژاد، نونش رو توی خون مردم میزنه و از طریق کشته شدن مردم، پول میگیره.

خداشاهده که هربار یک نفر کشته بشه یا زندانی بشه، اون روز عروسی مسیح علینژاده، چون سوژه ی مصاحبه و خبر و برنامش جور شده.

این زن انقدر پست و کثیفه که برادر خودشم به پول فروخت. یعنی رفته به دادگاه آمریکا شکایت کرده که چون حکومت برادرش رو دستگیر کرده، ۵۰۰ میلیون دلار از پولهای بلوکه شده ی ایران رو (که متعلق به مردم ایرانه) به این زن به عنوان غرامت پرداخت کنن!!!

خیلی برام عجیبه که چرا هنوز خانواده های کشته شده ها با این زن مصاحبه میکنن؟! و مردم عادی متوجه نشدند که این خانم بابت هر مصاحبه ش و هر برنامه ش، کلی دلار میگیره؟ تمام شبکه های فارسی زبان خارج ، پروموتش کردن که بگن این هم لیدرتون! این خانم فراخوان میده که : مردم! امروز بیاید و جلوی ماشین ها رو توی خیابونها بگیرید و ترافیک ایجاد کنید!!! یعنی حتی از به جون هم افتادن خود مردم هم لذت می بره و‌ دنبال جنگ داخلی و تبدیل کردن ایران به لیبی هست.

خدایا من رو ببخش که یک زمانی توی وبلاگ هام از این زن کثیف و مزدور ، دفاع میکردم. فکر میکردم داره از حق پوشش اختیاری خانم ها دفاع میکنه و فقط سایبری ها و لباس شخصی ها بهش حمله میکنن، ولی از وقتی رسما با مقامات آمریکا دیدار کرد، پرده از چهرش کنار رفته. این زن در تک تک خونهایی که ریخته میشه مسئوله، چون هرچی کشته ها بیشتر باشه و فیلمش برای این فرد فرستاده بشه، میلیونها دلار به حسابش ریخته میشه و یه عده ساده خیال میکنن که این فرد فقط در حال اطلاع رسانی از جنبش های اعتراضیه! 

این فرد تسهیل کننده ی سرکوبگران هم هست. تمام مکان های تظاهرات ها و اشخاص رو با کلیپ هاش لو میده. همه ی مردم رو از جریانات منتقد و معترض داخلی نا امید کرده و فضا رو به سمت رادیکالیزم و خشونت سوق داده. 

پ.ن:

۱- من با حجاب اجباری مخالفم، با گشت ارشاد مخالفم، با کشتن مردم مخالفم، اما این خانم فقط دنبال منافع شخصی خودش هست. برای آینده ی بعد از فروپاشی و اینکه سمت و پست بگیره، از الان دندون تیز کرده و با آمریکایی ها و پسر پهلوی بسته. میگه: مردم شما بیاید بیرون کشته بشید ، تا من به عنوان رهبر شما معرفی بشم و بعد از سرنگونی حکومت، اینجا به مقام برسم! هم دارند اونور دنیا توی ویلای کالیفرنیاشون عشق و حال میکنن و میلیون میلیون دلار میگیرن، هم میخوان بعدش پادشاه بشن و از خون مردم ، پله درست کنن برای مقام. مثل مسئولین فعلی که شهدای جنگ رو پله قرار دادند و اختلاس میلیاردی کردند و به ریش شهدا میخندند.

۲- خیلی دوست دارم بدونم ابتکار و‌ظریف چه بلایی سر این زن آوردند که از هر ۵ تا پست اینستاگرامش، یکیش فحش به این دو نفره! یعنی انقدری که از این دو نفر کینه داره و از اصلاح طلبانی که مخالف آمریکا هستند، از رهبر و‌اصولگرایان کینه ای نداره! کم مونده بگه سید محمد خاتمی برادرمو گروگان گرفته! یعنی بهش از کاخ سفید یه برگه دادند و گفتند هرکسی که مثلا جزو مخالفین آمریکا بوده(حالا در اشغال سفارت نقش داشته یا در رسوایی ترامپ و پمپئو سخنرانی کرده) باید بکوبیش! اینم به خوبی وظیفشو انجام میده. ایهاالناس ساده نباشید.

۳- این مستند «بانوی آفتابگردان» که شبکه اینترنشنال درباره ی علینژاد ساخته رو دیدم. انگار مستند تبلیغاتی ریاست جمهوری بود و میخواد کاندیدا بشه! منم خیلی گل و‌گیاه و کدو و آفتابگردون دوست دارم، به خصوص اگه یه ویلای بزرگ و مجانی توی انگلیس و آمریکا بهم بدن که همش بخاطر مزدوری باشه، میشینم با لهجه ی دهاتی با آقاجان و مامانجان حرف میزنم! خیلی هم تابلو هست که این معصومه علینژاد(که مصی صداش میکردند و حالا تبدیل شده به مسیح) از خانواده ی شدیدا حزب اللهی و مذهبیش ، عقده داره و طرد شده بوده. همش میخواد وانمود کنه که با اینکه مادر و خواهرش شدیدا چادری ان، این از همون موقع تابو شکنی میکرده!

مردم ,آمریکا ,کشته ,دلار ,خیلی ,خانم ,ریخته میشه ,میلیون دلار منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

FILMORA CHANNEL98 سایتی برای همه خیال نویس پرسش مهر بیستم رئیس جمهور 99-98 mkzm1383.rozblog.com دیجی طب کالا