چند وقتی بود که شدیدا دنبال دریافت شبکه های مختلف تلوزیونی دنیا بودم. میخواستم ببینم آیا امکانی وجود داره که بشه بدون دیش ، تمام کانال ها - حتی اونایی که کارتی و پولی هست - رو گرفت؟ چون حتی با داشتن ماهواره، به دلیل پارازیت خیلی از کانالها نمیاد. خیلی از کانالها هم به دلیل نبود فرکانس اصلا در ایران قابل دریافت نیست.‌ کانالهای پخش فیلم و مستند هم اکثرا پولی هستند. در ایران، اکانت هایی مین که باهاش میشه بعضی کانالهای پولی رو باز کرد،‌ اما باز هم تمامی کانالها باز نمیشن.

انقدر توی اینترنت جستجو کردم تا به طرز معجزه آسایی با یک تکنولوژی جدید به نام IPTV آشنا شدم. روش کار این تکنولوژی خیلی ساده ست و البته مستلزم داشتن اینترنت پرسرعت هست. بعضی سایتها هستند که با دریافت پول، به شما یک کد میدن. این کد رو در اپلیکیشن آی پی تی وی، در هر وسیله ای(لپ تاپ، موبایل،‌تبلت، رسیور و تلوزیون)  وارد میکنی و‌بلافاصله میتونی ۱۶ هزار تا کانال موجود در دنیا رو تماشا کنی. فقط اینکه در واقع انگار داری فیلم دانلود میکنی و از حجم اینترنتت کم میکنه. 

این آی پی تی وی، برای مواقعی که آدم مسافرته، یا خارج کشوره و میخواد اخبار خارجی یا فیلمهای مورد علاقه رو ببینه ، خیلی عالیه. همچنین برای مواقعی مثل جام جهانی یا المپیک که شبکه های داخلی ، صحنه های ورزشی رو سانسور میکنن و آدم میخواد اصل برنامه ها رو ببینه موثره.

پ.ن: هرکسی که اینترنت پرسرعت داره و‌ میخواد همین الان بلافاصله ۱۶ هزار کانال رو ببینه، از من خصوصی بپرسه تا بهش توضیح بدم(آیدی اینستا یا تلگرام بدید یا ایمیل). چون میترسم اگر آدرس سایتهای ارائه دهنده رو اینجا بگم برادرا برن ببندنشون. برای خودم که اولین باره امتحان میکنم خیلی جالب بود.

خیلی ,تکنولوژی ,میخواد ,اینترنت ,کانالها ,پولی ,برای مواقعی ,اینترنت پرسرعت ,تکنولوژی جدید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

fdshu شبکه ای از فایل‌های مختلف اطلاعات خودرو تاجرچت seize the momment درآمداینترنتی ویان جم لینک | ارسال پست رایگان